• Wpisów: 591
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 10:24
  • Licznik odwiedzin: 69 081 / 2119 dni
 
violet-lila
 

Większość osób, z którymi miałam styczność pod koniec 2016 roku pragnęła by się skończył jak najszybciej, narzekali, że nie przyniósł nic dobrego, że szczęście i radość osiągali tylko na chwilę. W moim przypadku jest zupełnie odwrotnie. 2016 był dla mnie dobrym rokiem. A właściwie, to nie rok był dobry, tyko sama byłam dobra, wypracowałam dobro, radość i harmonię. Oczywiście zrozumiałym jest fakt, że w otoczeniu niektórych działy się prawdziwe tragedie, ciężkie choroby, śmierć najbliższych. Jednak zdecydowana większość, to maruderzy, którzy głęboko zapuścili korzenie w swojej strefie komfortu. Jednak nie o innych chciałam pisać, a o sobie :)
2016, to dla mnie rok pełen nowych odkryć, ciężkiej pracy nad sobą i wielu sukcesów. Udało mi się ogarnąć na tyle, że pożegnałam depresję i zakończyłam terapię. Udało mi się nauczyć odpuszczać, w sytuacjach, w których nie miało sensu się zawzinać, udało mi się czerpać radość z najprostszych rzeczy, uśmiechać na widok świecącego słońca, padającego deszczu, śniegu, szarpiącego gałęzie wiatru. Udało mi się troszczyć o siebie i najbliższych na tyle, by wytrwać na diecie roślinnej. Udało mi się uratować parę zwierząt przed śmiercią i cierpieniem.
Z finansowego punktu widzenia ten rok również mnie nie zawiódł. Spełniałam swoje marzenia podróżując, upiększałam i czyniłam bardziej funkcjonalnym swój dom.

Wierzę, że 2017 będzie równie dobrym czasem. Planuję rozwijać się coraz bardziej, tak aby osiągnąć coraz więcej radości i harmonii, by być szczęśliwą. Planuję troszczyć się coraz mocniej o siebie - rzucić palenie i jeść mniej przetworzonej, śmieciowej żywności. Myślę też o kolejnej podróży, zmianie samochodu i inwestycji swoich pieniędzy w nieruchomości. I co najważniejsze, wiem, że wszystko się uda, że wszystko się ułoży na moją korzyść. Wiem, ponieważ nadal będę na to wszystko ciężko pracowała.

Życzę wszystkim mnóstwa dobrej energii.
Pozdrawiam :)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.